NABÍDKA PRODUKTŮ

Zde najdete nabídky produktů firmy Nipper.

Výroba – AUTOMOTIVE
Váha palety: 600-800kg
Výrobek: komponenty pro automobilový průmysl.

Přeprava palet s hotovými výrobky do skladu na vzdálenost 100 až 500 metrů. Mise pro Nipper jsou tvořeny na základě skladového managementu. Skladové paletové pozice jsou vybaveny světly, která vyhraňují pozice určené pro misi Nipperu. Přepravované palety jsou naplněny produkty pro automobilový průmysl. Hmotnost palet je v rozmezí 600 až 800 kg.

ÚSPĚŠNÝ PROJEKT
“Rozhodně to byl úspěšný projekt,“ říká zákazník. Přečtěte si celý příběh o úspěchu here.

VÝROBA – POTRAVINÁŘSTVÍ
Váha palety: 800kg
Výrobek: potravinářské produkty určené ke spotřebě.

Pracovní postup se skládá z přepravy palet mezi 2 robotickými buňkami pro paletizaci, balicího stroje a skladového prostoru zabalených palet na vzdálenost 50 metrů. Nipper řídí přívoz prázdných palet, odvod plných palet, proces balení a umístění zabalených palet do skladovací oblasti. Paleta s výrobky váží maximálně 800 kilogramů. Přepravované palety jsou naloženy potravinářskými výrobky určenými ke spotřebě.

VÝROBA – KOSMETIKA
Váha palety: 200-700kg
Výrobek: kosmetika

Přeprava palet mezi výrobními linkami a skladem na vzdálenost přibližně 100 metrů. Nippery přijímají úkoly od různých robotických buněk. Mise mohou být prázdné palety pro robota nebo plné palety od robota do skladu. Nippery ovládají několik rychloběžných dveří, výdejní zařízení palet a dostupnost volných paletových pozic ve skladu. Palety mohou vážit od 200 do 700 kilogramů. Přepravované palety jsou naloženy kosmetickými přípravky.

 

SKLAD – LOGISTIKA
Váha palety: 500-1000kg
Výrobek: krabice

Krabice na paletě, 500 až 1000 kg, průměrná dojezdová vzdálenost: 500 metrů. Pracovní postup nipperů zajišťuje vstup a výstup z Dino Stretch Hood. Komunikace mezi nippery pomocí rozvaděče. Zákazník vyvinul vlastní aplikaci pro spouštění misí a získávání informací z vozového parku.

VÝROBA – KOSMETIKA
Váha palety: 600-750kg
Výrobek: kosmetika

Přeprava palet s hotovými výrobky z několika výrobních linek do balicího stroje na palety do vzdálenosti 200 až 300 metrů.

Komunikaci mezi Nipper zařízením a ovinovačkou zajišťuje paletový výtah F3-Design. Pracovní postupy Nipperu spočívají v přepravě hotových palet z výrobní linky nebo v zásobování výrobní linky surovinami. Mise Nipperu se vytvářejí kombinací pozice palety a vstupu ze systému ERP. Přepravované palety jsou naloženy kosmetickými přípravky. Hmotnost palet v rozmezí 600 až 750 kilogramů.